Formacja SGO

20111130 Multimedialna prezentacja SGO Gdańsk z zakresu samoobrony

30.11.2011 SGO Gdańsk zorganizowało prezentację z zakresu samoobrony dla pracowników jednej z sopockich firm.

 

Warsztaty i prezentacje zorganizowane dla 10 osobowej grupy były okazją do zaprezentowania praktycznych umiejętności, które pozyskaliśmy w trakcie lat treningów indywidualnych oraz doświadczeń w ramach działalności SGO.

Z racji, że był to pilot do zajęć praktycznych same warsztaty miały posłużyć głównie do budowy świadomości (szczególnie u Pań) jakie zagrożenia grożą im na co dzień i jak się na nie przygotować.

Organizacji warsztatów wsparli instruktorzy wewnętrzni SGO Gdańsk z zakresu sztuk walki: Siemek (Combat56, Krav Maga), Mariusz (Taekwondo) oraz licencjonowany instruktor sztuk walki Marek S. (Krav Maga, Jiu-Jitsu) z B.O.S.T. (Bielski Ośrodek Szkoleń Taktycznych ) SGO*. Warsztaty poprowadził Ramirez.

Dziękujemy za zaproszenie. Specjalne podziękowania dla Pana Michała N. który zgodził się na prezentację na sobie technik interwencyjnych.

*<em>Bielski Ośrodek Szkoleń Taktycznych SGO (B.O.S.T. SGO) to założony przez żołnierzy Brygad Powietrzno Desantowych Wojska Polskiego ośrodek szkoleniowy SGO na południu Polski. Grupa zajmuje się organizacja szkoleń dla szerokiego grona odbiorców i oferuje warsztaty obejmujące: taktykę, strzelectwo, alpinistykę miejską oraz samoobronę. Wkrótce przekażemy bardziej szczegółowe informacje o naszym nowym ośrodku.</em>