Formacja SGO

20150718 Trenuj jakbyś walczył – warsztaty Combat w Gdańsku

Zapraszamy na trening COMBAT w plenerze. W programie m.in. walka w zwarciu, obrona przed chwytami i kopnięciami, nie-sportowy parter i elementy walki bronią. Zajęcia dedykowane są dla służb mundurowych i organizacji paramilitarnych. Zabieramy ze sobą: spodnie mundurowe lub taktyczne, T-shirt i/lub bluzę mundurową, kamizelkę z wkładami, hełmy, pasy, kabury i repliki broni krótkiej – wykorzystujemy sprzęt, którego używacie podczas działań – TRENUJ JAKBYŚ WALCZYŁ!”

Organizatorem zajęć jest COMBAT trenuj jakbyś walczył. Warsztaty koordynuje SGO Gdańsk.

Zajęcia poprowadzi doświadczony instruktor COMBAT, Instruktor samoobrony i walki wręcz,agent ochrony osobistej, absolwent wielu kursów z zakresu ochrony,taktyki i strzelectwa bojowego. Trenowal m.in.Combat 56,Krav Maga.

COMBAT to nie tyle „styl” a paradygmat i sposob szkolenia nastawiony na szybka eliminacje przeciwnika za pomoca prostych i brutalnych technik.Celem jest jak najszybsze wylaczenie przeciwnika z walki.W odroznieniu od walki sportowej uczymy jak radzic sobie z przeciwnikiem uzbrojonym czy z kilkoma przeciwnikami.Ataki skupiaja sie na strefach wrazliwych takich jak:galki oczne,szyja,krocze i kolano.Program szkolenia rozszerzony jest o treningi taktyczne i strzeleckie a dedykowany jest organizacjom paramilitarnym.Techniki zaczerpniete sa z innych bojowych sytemow takich jak np.Combat 56.

Szczegóły i zgłoszenia kontakt(at)formacjasgo.pl